نخستين گام سفر رویایی شما !
درباره ما

"نزدیک به ۲۵ سال است که مسافران زیادی خاطرات سفرهایشان به شهرهای زیبای کشورمان و جاذبه های گردشگری دنیا را با نام پردیسان به یاد می آورند."

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پردیسان گشت به شماره ثبت ۱۰۹۹۰۱ در سال ۱۳۷۳ با هدف ارایه خدمات گردشگری با استانداردهای بین المللی تاسیس گردید. از همان روزهای نخست که با یک تیم کوچک پنج نفره در دفتر شهرآرا فروش بلیط هواپیما و برگزاری تورهای یک روزه را به روشی متفاوت شروع کردیم تا امروز که تیم مجرب و بسیار بزرگتر پردیسان، گستره وسیعی از خدمات نوین مسافرتی را در اقصی نقاط جهان به مشتریان خود ارایه می کند، همواره باور داشته ایم که شخصیت و توان واقعی یک شرکت در استحکام و عمق ریشه هایش نهفته، نه در شاخ و برگ و ظاهر آن، لذا همواره کوشیده ایم تا با افزایش توان سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه، ضمن اخذ تمامی مجوزهای قانونی لازم در طی این سالها با پیوستن و همکاری با سازمانها و انجمنهای بین المللی همانند یاتا، آستا و جاتا ودر کنار آموزشهای فنی مستمر همکاران خود، بهترین کیفیت سفر را برای مشتریان عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

شرکت پردیساندر کنار تجربه بیش از دو دهه برگزاری تورهای متنوع فرهنگی، تفریحی، ورزشی و آموزشی به مقاصد مختلف دنیا و برخورداری از امکان صدور بلیط کلیه ایرلاینهای داخلی و خارجی، پردیسان که از موسسان و عضو هیات مدیره جامعه تخصصی تورگردانان ایران است، یکی از شناخته شده ترین برندهای ایرانی نزد شرکتهای بزرگ توریستی دنیا می باشد که سالانه میزبان هزاران گردشگر خارجی است که قصد بازدید از جاذبه های گردشگری و فرهنگ و تمدن ایران عزیزمان را دارند.

سرمایه گذاری بر روی پیشرفته ترین سیستمهای آنلاین و فن آوری های به روز نرم افزاری همراه با بکارگیری و تلفیق تجارب کسب شده طی سالها ارایه خدمات تخصصی رزرواسیون هتل به ما در ارایه یک سامانه جامع و هوشمند رزرواسیون یاری رسانده.

چشم انداز شرکت ما این است که با اتکا به سالها شناخت از مختصات بازار ایران و سلیقه مسافرین، با عقد قراردادهای بهتر و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، ارایه با کیفیت ترین خدمات مسافرتی که شایسته هم وطنانمان باشد را تضمین نماییم تا همگان تیم پردیسان را به عنوان مورد اعتماد ترین و کارا ترین مشاوران سفر در ایران به رسمیت بشناسند.

برخورد صادقانه و محترمانه همراه با تلاش بی وقفه برای کسب رضایت مشتریان و ارایه تسهیلات جذاب با بالاترین استانداردهای کیفی و پایین ترین قیمت را ماموریت روزانه خود میدانیم. باور داریم که مهمترین دستاورد هر سفری، احساس و خاطراتی است که با خود به خانه بر می گردانیم، بنابراین تلاش همه ما بر این است که دستاورد شما، احساس شادی و خاطرات شیرین سفر با پردیسان باشد.